Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
389 hodnocení
5
375x
4
5x
3
2x
2
1x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2024
Krásný a pevný hrneček.
JM
Jana Matějková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.9.2024
Rychlé dodání, krásný design, hrnečky se všem moc líbí 😍
KM
Kristýna Mikešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.9.2024
Krasne hrnecky, ideal do skolky!velka spokojenost😉
KK
Kateřina Kopečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2024
Hrnek je TOP, ve skutecnosti hezci, nez na obrazku, deti byly nadsene ❤
MP
Martina Pauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2024
Rychlé dodání, krásné zpracování a materiál
KB
Katarína Baranová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Krasny hrnek, kvalitni, rychle dodani, vse super
PM
Petra Matějková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Rychlé dodání, hezký tisk, barvy...
JS
Jana Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Rychlost, spolehlivost, ochota.
Obchod doporučuji
ŠZ
Šárka Zemanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Perfektní jednání, rychlé dodání!! Kéž by byli všichni tací👍👍 určitě doporučuji
AK
Andrea Krmíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Rychlé dodání a hrníček moc hezký. A z tvrdého plastu.
BM
Bretschneider Marek
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2024
Hezkej hrnek, nedokonalosti jsou proto nedam 5 hvězd. V nedeli objednáno, v utery dorucene takze super. Holky z plastovych hrnicku do školky nadšený.
MM
Marta Mansfeldová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2024
Když jsem se dozvěděla, že musíme mít do školky plastový hrneček, byla jsem zklamaná, protože dostupné plastové hrnky v obchodech jsou prostě ošklivé, o zdravotní nezávadnosti také nejsem přesvědčena. Pak jsem na internetu objevila boží akvareladesign, a rázem jsem měla z toho, že mé dítě musí mít svůj plastový hrnek, radost! 😁 Hrneček přišel za 2 pracovní dny, super rychlost. Obrázek je prostě krásný, navíc jedinečný a dokonce se jménem. Spokojenost veliká❤️
ER
Eva Rohová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.9.2024
Konečně jsem sehnala krásný hrnek s kaktusy, hned jsem si objednala další, kdyby se rozbil :-) Dodání bylo rychlé, bezpečně zabaleno, vše perfektní!
MH
Markéta Hodonská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.8.2024
Vše v pořádku rychlé dodání a hrníček je úžasný
K
Klára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.8.2024
Krásné a kvalitní provedení, navíc rychlé doručení. Určitě doporučuji.
KM
Klára Macháčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.8.2024
-Rychlé dodání
-hrnečky mají krásné barvy
-vše bylo v pořádku
MH
Martina Hornová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2024
Hrneček jsem koupila dceři do školky, aby neměla stejný s jiným dítkem a je moc pěkný, jediná chyba je, že jsem měla objednaný oboustranný potisk a obrázek i jméno máme jen na jedné straně. Tak třeba příště to vyjde…
PV
Petra Vápeníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2024
Vše v pořádku, rychlé dodání.
MV
Martina Vintrlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2024
Krásný hrnek se jménem do školky, pestré barvy. Velmi rychlé dodání.
KS
Kateřina Světlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2024
Moc krásné hrnečky..nemám co vytknout,snad jen,že z té krásy nelze vybrat 😉
